Biz bir çox şirkətlərin rəhbərləri, bazarın mühüm iştirakçıları ilə görüşdük
Bu tədbirin təşkili hər cür təqdirəlayiqdir. Bir çox konfrans və forumlarda iştirak etmişəm, buna görə də müqayisə edəcəyim çox şey var. Bakı Enerji Forumu əlbəttə ki, qeyri-adi hadisədir! Bu tədbir məndə böyük təəssürat yaratdı.
Biz regionda mühüm subyektlər olan bir çox şirkətlərin rəhbərləri ilə görüşdük. Ümid edirik ki, aramızda uzunmüddətli tərəfdaşlıq münasibətləri yaranacaq. Eləcə də B2B formatında bir sıra görüşlər keçirdik. Bundan başqa, mən ARDNŞ-nin prezidenti ilə onların ofisində görüşmüşəm.
Həm də burada uzun müddətdir dostluq münasibətlərim olan insanlarla ünsiyyət qura bildim.
Mən Bakıya dəfələrlə gəlmişəm, amma ilk dəfədir ki, məhz Bakı Enerji Həftəsində iştirak edirəm və hələlik iştirakımı uğurlu adlandıra bilərəm.

We met with many company leaders, key market players
The organization of the event is very good. I have attended many conferences and forums, so I have many things to compare. The Baku Energy Forum is certainly not an ordinary event! This event left a great impression on me.
We met the heads of many companies that are important players in the region. We hope to establish long-term partnership relations. We also had several B2B meetings. I also met with the President of SOCAR at his office.
I managed to communicate with people with whom I have had friendly relations for a long time.
I have visited Baku many times, but this is the first time I have participated in the Baku Energy Week, and so far I can call my participation successful.