Biz bir çox şirkətlərin rəhbərləri, bazarın mühüm iştirakçıları ilə görüşdük
Bu tədbirin təşkili hər cür təqdirəlayiqdir. Bir çox konfrans və forumlarda iştirak etmişəm, buna görə də müqayisə edəcəyim çox şey var. Bakı Enerji Forumu əlbəttə ki, qeyri-adi hadisədir! Bu tədbir məndə böyük təəssürat yaratdı.
Biz regionda mühüm subyektlər olan bir çox şirkətlərin rəhbərləri ilə görüşdük. Ümid edirik ki, aramızda uzunmüddətli tərəfdaşlıq münasibətləri yaranacaq. Eləcə də B2B formatında bir sıra görüşlər keçirdik. Bundan başqa, mən ARDNŞ-nin prezidenti ilə onların ofisində görüşmüşəm.
Həm də burada uzun müddətdir dostluq münasibətlərim olan insanlarla ünsiyyət qura bildim.
Mən Bakıya dəfələrlə gəlmişəm, amma ilk dəfədir ki, məhz Bakı Enerji Həftəsində iştirak edirəm və hələlik iştirakımı uğurlu adlandıra bilərəm.

Мы встретились с руководителями многих компаний, важными игроками рынка
Организация этого мероприятия заслуживает всяческого одобрения. Я принимал участие во многих конференциях и форумах, поэтому мне есть с чем сравнивать. Бакинский Энергетический Форум, конечно же, незаурядное событие! Это мероприятие произвело на меня большое впечатление.
Мы встретились с руководителями многих компаний, которые являются важными игроками в регионе. Надеемся, что между нами установятся долгосрочные партнерские отношения. Провели также ряд встреч в формате B2B. Кроме того, я встречался с президентом SOCAR в их офисе.
Также мне удалось здесь пообщаться с людьми, с которыми у меня давние дружеские отношения.
Я не раз приезжал в Баку, но впервые участвую именно в Бакинской энергетической неделе, и пока свое участие я могу назвать успешным.