Diqqət! Yeni tarixlər!
Dünyada “COVID-19” virusunun yayılması ilə əlaqədar olaraq “Iteca Caspian” şirkəti 27-ci Beynəlxalq Xəzər Neft və Qaz Konfransının 2-3 iyun, 2022-ci il tarixlərinə keçirildiyini nəzərinizə çatdırır.
Biz öz növbəmizdə bu çətin zamanda Sizə ən yüksək səviyyədə xidməti təmin etmək üçün işləməyə davam edirik.
İnanırıq ki, hətta çətin dövrlər inkişaf və yeni başlanğıclar üçün əlavə bir stimuldur, sərgi isə bunun üçün unikal bir məkandır.
Göstərdiyiniz anlayışa görə təşəkkür edir və həm Sizə, həm də ailənizə uğurlar və nailiyyətlər, ən əsası isə can sağlığı arzulayırıq!

Внимание! Новые даты!
В связи с распространением во всем мире коронавируса COVID-19, компания Iteca Caspian уведомляет Вас о переносе даты проведения 27-й Международной Конференции «Нефть и Газ Каспия» на 2-3 июня, 2022 года.
В свою очередь мы продолжаем работать для обеспечения наилучшего сервиса для Вас в этот непростой период.
Мы верим, что даже трудные времена – это дополнительный стимул для развития и новых начинаний, а выставка – уникальное место для этого.
Благодарим за понимание и желаем успехов и процветания, и самое главное – здоровья Вам и Вашей семье!