Azərbaycana beynəlxalq marağın artması
Şirkətimiz Bakıda keçirilən bütün neft-qaz sərgilərində və konfranslarında iştirak edib və biz pandemiyadan sonra canlı ünsiyyət prosesində bizi maraqlandıran məsələlər üzrə danışıqlarda yenidən iştirak etdiyimizə görə şadıq.
Bu cür forumlar dövlət qurumları, eləcə də yerli və xarici şirkətlərlə qarşılıqlı faydalı əməkdaşlığın inkişafı və genişləndirilməsi üçün əla platformadır.
“Bakı Enerji Həftəsi-2022” dünyanın hər yerindən şirkətləri bir araya gətirmişdir ki, bu da Azərbaycana artan marağın göstəricisidir.
Bu isə o deməkdir ki, yeni layihələr, yeni iş imkanları və uğurlu iqtisadi inkişaf olacaq.
Şirkətimiz BP və SOCAR ilə əməkdaşlıq təcrübəsinə malikdir, bu şirkətlərin tenderlərində qalib gəlib. Beləliklə, biz BP üçün Mərkəzi Şərqi Azəri (ACE) layihəsi çərçivəsində boruları izolyasiya edirik, SOCAR üçün isə “Ümid-Babək” yatağından qaz hasilatının artırılması çərçivəsində boruların izolyasiyasını və betonlamasını həyata keçiririk.
Bu cür təcrübə digər layihələrdə də faydalı ola bilər və ümid edirik ki, COVID-19-dan sonra dünyada işgüzar fəallığın canlanması şirkətimizin fəaliyyətinə müsbət təsir göstərəcək.

Growth of international interest in Azerbaijan
Our company took part in all oil and gas exhibitions and conferences in Baku, and we are happy, after the pandemic,  again to participate in negotiations on issues of interest to us in the format of live communication.
Such forums present an excellent platform for the development and expansion of mutually beneficial cooperation with the government agencies, as well as with local and foreign companies.
Baku Energy Week-2022 brought together companies from all over the world, which shows the growing interest in Azerbaijan.
And this means that there will be new projects, new job opportunities and successful economic development.
Our company has experience of cooperation with BP and SOCAR, won the tenders of these companies. Thus, we are insulating pipes under  the Central East Azeri (ACE) project for BP, and for SOCAR we are insulating and concreting pipes as part of the project of increasing gas production from the Umid-Babek field.
Such experience can be useful in other projects, and we hope that the revival of business activity in the world after the COVID-19 will have a positive impact on the activities of our company.