Tədbir əla şəkildə təşkil olunub!
Düşünürəm ki, tədbir əla şəkildə təşkil olunub. Gözəl məkan seçilib, hər şey gözəl düşünülmüşdür və qonaqpərvərlik həmişəki kimi öz səviyyəsindədir!
Fikrimcə, bu cür tədbirlər çox vacibdir, həm hökumət nümayəndələri, həm də özəl şirkətlər və tənzimçilərlə bir araya gəlmək, gələcək və aktual məsələləri müzakirə etmək imkanı verir və forum bütün maraqlı tərəflər üçün ideal görüş yeridir.
İclaslar zamanı müzakirələr açıq və səmimi şəraitində aparılıb. Beləliklə, fikir və düşüncələri ətraflı şəkildə bölüşmək, hansı problemlərin mövcud olduğunu müəyyən etmək və həll yollarını müzakirə etməyə başlamaq çox gözəldir. Beləliklə, hesab edirəm ki, forum bütün iştirakçılar üçün faydalı oldu.

The event is excellently organized!
I think the event is excellently organized. Perfect place has been chosen, everything is wonderfully thought out, and hospitality, as always, is up to the mark!
From my point of view, such events are very important, they provide an opportunity to come together, discuss the future and pressing issues, both with the government representatives and with private companies and regulators, and the forum is an ideal meeting place for all interested parties.
Discussions during the sessions were held in an atmosphere of openness and frankness. So it's really cool to share ideas and thoughts in detail, identify what problems exist, and start discussing solutions. So, I think the forum was useful to all participants.