Tədbir əla şəkildə təşkil olunub!
Düşünürəm ki, tədbir əla şəkildə təşkil olunub. Gözəl məkan seçilib, hər şey gözəl düşünülmüşdür və qonaqpərvərlik həmişəki kimi öz səviyyəsindədir!
Fikrimcə, bu cür tədbirlər çox vacibdir, həm hökumət nümayəndələri, həm də özəl şirkətlər və tənzimçilərlə bir araya gəlmək, gələcək və aktual məsələləri müzakirə etmək imkanı verir və forum bütün maraqlı tərəflər üçün ideal görüş yeridir.
İclaslar zamanı müzakirələr açıq və səmimi şəraitində aparılıb. Beləliklə, fikir və düşüncələri ətraflı şəkildə bölüşmək, hansı problemlərin mövcud olduğunu müəyyən etmək və həll yollarını müzakirə etməyə başlamaq çox gözəldir. Beləliklə, hesab edirəm ki, forum bütün iştirakçılar üçün faydalı oldu.

Мероприятие организовано превосходно!
Я считаю, что мероприятие организовано превосходно. Выбрано прекрасное место, все замечательно продумано, и гостеприимство, как всегда, на уровне!
С моей точки зрения, подобные мероприятия очень важны, они дают возможность собраться вместе, обсудить будущее и насущные вопросы, как с представителями правительства, так и с частными компаниями и регулирующими структурами, а форум является идеальным местом встречи для всех заинтересованных сторон.
Обсуждения во время сессий проходили в обстановке открытости и откровенности. Так что это действительно здорово – подробно поделиться идеями и мыслями, определить, какие существуют проблемы, и начать обсуждать их решение. Так что, я думаю, форум стал полезен  всем участникам.